Agjenzie

Direzion e Uficis


I oraris pal public a son:
dal lunis al vinars, des 10.00 aes 12.00
lunis e miercus, des 14.30 aes 16.30
Ufici protocol: dal lunis al vinars, des 10.00 aes 12.00
Centralin: 0432 555812

Diretôr
William Cisilino
0432 555805
william.cisilino@regione.fvg.it

Ufici di direzion
Tiziana De Caneva
0432 555881
tiziana.decaneva@regione.fvg.it

Federica Del Pino
0432 555910
federica.delpino@regione.fvg.it

Francesca Andrioli
0432 555847
francesca.andrioli@regione.fvg.it

Paolo Spizzo
0432 555848
paolo.spizzo@regione.fvg.it

Marina Valentinis
0432 555964
marina.valentinis@regione.fvg.it

Cristina Pasini
0432 555812 – Centralin
cristina.pasini@regione.fvg.it

Marco Torresin
0432 555804
marco.torresin@regione.fvg.it

Segretarie Assemblee di Comunitât Linguistiche Furlane
Corinna Mestroni
0432 555870
corinna.mestroni@regione.fvg.it


Stanus Daûr

Components ARLeF

ARLeF

Agjenzie Regjonâl pe Lenghe Furlane

vie della Prefettura, 13

33100 Udin

tel. +39 0432 555812

codiç fiscâl: 94094780304